Podziękowania za pomoc

Utworzono dnia 22.03.2020

List od Sióstr Misjonarek- fragment

"(...) Zawsze, gdy adoptujemy na odległość afrykańskie dziecko, zapewniamy mu pomoc w edukacji i codziennym życiu. Dzięki naszemu wsparciu może się ono spokojnie uczyć, ma opłaconą szkołę kupiony mundurek, buty, zeszyty, książki i zapewniony talerz ryżu. Nasza pomoc może wydaje się nam rzeczą małą, ale w życiu adoptowanych dzieci i ich rodzin jest czymś naprawdę Wielkim!

Świadczy o tym ich wdzięczność wyrażona słowami, a przede wszystkim przygotowanymi i przekazanymi prezentami.
- Pierwsza była mała dziewczynka, gdy wręczyła mi pleciony koszyczek wyszeptała nieśmiałym głosem: to prezent dla mojej mamy z Polski.
I tak zrobiły wszystkie dzieci.....

Tych prezentów było tak dużo, że niestety nie mogliśmy ich zabrać do Polski. (...) Dziś można je zobaczyć w naszym Muzeum Misyjnym w Krośnie, gdzie świadczą o wielkiej miłości i wdzięczności tych, do których wiernie dociera pomoc z Polski.

Siostra Agata Wójcik SSPC

GALERIE:

Podziękowania od Zosi i Franka

Nasze dzieci po dwóch latach

Listy od Sióstr