VI edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej

Utworzono dnia 05.04.2024

5 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Majdanie Królewskim odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej pod hasłem "Moja ulubiona piosenka", którego nasza szkoła jest współorganizatorem.

W kategorii soliści klasy I - III I miejsce zajęła Vanessa Turbak z kl. III, natomiast w kategorii klasy IV - VI Maja Franuszkiewicz z kl. V zajęła II miejsce.

W kategorii zespoły klasy IV - VI I miejsce wywalczył duet Dagmara Barnaś i Aleksandra Sałek z kl. IV, zaś wyróżnienie otrzymał zespół uczniów z kl. V.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY! Cała społeczność szkolna jest z Was dumna. Życzymy dalszych sukcesów i aktywnego rozwijania swoich talentów. Opiekunom DZIĘKUJEMY za przygotowanie uczniów do konkursu.