Akcje charytatywne przeprowadzone w naszej szkole w roku szkolnym 2023/2024

Utworzono dnia 19.01.2024

Zbiórka plastikowych nakrętek - przekazanie rodzicom Mai.

Akcja pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt z Przytuliska w Majdanie Królewskim

„Adopcja serca” - zebranie środków finansowych na rzecz adoptowanych przez naszą szkołę dzieci z Kamerunu.

Akcja „Szkoła pamięta”- sprzątanie ternu wokół pomnika ofiar II wojny światowej w parku przy Muzeum Ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego oraz zapalenie zniczy na grobach pracownikach naszej szkoły, poległych w obronie ojczyzny i zasłużonych dla społeczności lokalnej na cmentarzu w Majdanie Królewskim i w Hucie Komorowskiej.

Dzień Życzliwości - uwrażliwienie na wzajemną życzliwość, wzbudzanie pozytywnych emocji, kształtowanie umiejętności społecznych i kulturowych u dzieci.

"Paczuszka dla maluszka"- zbiórka przyborów toaletowych, środków czystości i słodyczy  dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu.

Akcja dokarmiania ptaków zimą – systematyczne dokarmianie ptaków w czasie zimy.